NIEPUBLICZNA PLACÓWKA DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
"PRZYJAZNA EDUKACJA" uzyskała akredytację
Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie

Doskonalenie
Konferencje

Witamy na naszej stronie!

facebook

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli
w Tarnobrzegu
  od 17 lat realizuje na terenie Podkarpacia swoją misję wspierania rozwoju zawodowego nauczycieli,  kadry oświatowej.

W czerwcu 2018 roku otrzymaliśmy akredytację Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie.

Oferujemy tematy, będące wynikiem diagnozy potrzeb, formy szkoleń, cieszące się zainteresowaniem nauczycieli, kadry kierowniczej szkół i placówek oświatowych, lokalnych samorządów.

 Miło nam poinformować, że nazwa naszej placówki zostaje rozszerzona o podtytuł „Przyjazna Edukacja”, co jest w zgodzie z misją, jaką pełnimy w środowisku oświatowym.

Zapraszamy na naszego Facebooka do Grupy Przyjaciół Przyjaznej Edukacji.


Nowości

16-07-2018


Kochani!

Z wielką radością pragnę Wam, Państwu edukatorom, trenerom, specjalistom współpracującym z "Przyjazną Edukacją", bardzo gorąco podziękować za lata budowania prestiżu Niepublicznej Placówki Doskonalenia Nauczycieli.

 

Przyznanie akredytacji przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty ściśle wiąże się z jakością pracy kadry szkoleniowej. Ukłon składam Osobom, które od rozpoczęcia naszej działalności, tworzyli aktualne dla potrzeb szkół i placówek  programy, realizowali zajęcia, zdobywając uznanie za niezawodność, kompetencję, praktycyzm wiedzy i umiejętności, dobrą atmosferę. 

 

Podziękowania kieruję do Bożeny Andrychowicz, Agnieszki Kapicy, Marty Nazimek, Dariusza Bożka, Anny Zwoleńskiej, Antoniego Jeżowskiego, Juliana Ochenduszko, Anny Kiszczak, Marii Sobczak, Mirosławy Lewińskiej, Kazimiery Stachurskiej,  Anny Moszyńskiej, Stefana Wlazło, Sylwestra Łysiaka, Doroty Wolsan, Małgorzaty Zych, Marty Zdeb, Andrzeja Barnasia, Adama Stępińskiego, Bogusława Lubańskiego.

Nie sposób nie wspomnieć ciepło, niestety już św.p. Józefa Grzycha - współtwórcę programów doskonalenia w szkolnictwie zawodowym.

 

Z radością uzupełniam grono edukatorskie, które nawiązało z nami współpracę w ostatnich pięciu latach o: Wandę Matras-Mastalerz, Małgorzatę Chruściel, Jolantę Pietrzyk, Joannę Irek, Agnieszkę Janusz - Szczytyńską.

 

Miłych wakacji i dalszej owocnej współpracy.

 

 

 

Jan Grandys

 

dyrektor NPDN

 

 "Przyjazna Edukacja"

 

 Szanowni Państwo,

przed nami wyzwanie edukacyjne na kolejny rok szkolny, czyli ocena pracy nauczyciela.

A już niebawem wystawa portretów bohaterów narodowych z okazji Roku Jublileuszowego - 100-lecia odzyskania niepodległości.więcej